Enterprise Model

okuyun...
Çözüm Ortakları PDF   e-Posta

Türkiye’de her firmayı ve çalışanlarını Anadil Platformu üzerinde çalışan yüksek kaliteli iş uygulamaları ile güçlendirme hedefiyle yola çıkan Model Business Solutions, dağıtım kanalını 2004 yılında kurdu.

Hedefi, iş ortaklarının da katılımıyla, 17 yıllık araştırma, geliştirme ve uygulama tecrübesini, farklı sektörlerde kazanılan iş süreçleri birikimini, her ölçekte firmanın sahip olabileceği, rekabetçi fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’nin %70 ine taşımaktır.

İş ortaklarımız ERP çözümlerimizin kurulumu ile başlayan süreçte, firmaların ihtiyaç duydukları sektörel-kullanıcı bazlı özelleştirme ve uyarlamaları yaparak, programlarımızdan en etkin şekilde yararlanmanızı sağlarlar. Program eğitimleri, bakım-destek hizmetleri ve tüm altyapı donanım hizmetleri ile entegre bir çözüm paketi sunarak, zaman, know-how ve maliyet katma değeri sağlarlar.

İş ortaklarımız, ürün kurulum, uyarlama, bakım-destek ve Anadil Platformu yazılım geliştirme eğitimlerinde gösterdikleri başarıya göre, Satış Ortağı, Geliştirici İş Ortağı ve Kurumsal Proje Odaklı Geliştirici İş Ortağı olarak görevlendirilmektedirler.

 

Geliştirici İş Ortaklığına Açık Davet:

Model Business Solutions tüm yazılım firmalarını, yazılım ekiplerini, programcıları, kurumsal firmaların bilgi işlem bölümlerini ve programcılarını, Universitelerin mühendislik ve programcılık bölümlerini, Teknik Lise ve Meslek Liseleri bilgisayar bölümlerini ve öğrencilerini, bireysel olarak veya kurum olarak Anadil Geliştirici İş Ortağı olmaya davet etmektedir. Anadil Geliştirici İş Ortağı olmak istiyorsanız Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine, kısaca kendinizi tanıtan ve hedefinizi anlatan kısa bir elektronik posta yollamanız yeterlidir. Sizinle temasa geçilecektir.

Geliştirici iş ortağı olma avantajları:

Geliştirici iş ortaklığı için her hangi bir bedel talep edilmez.
Tüm Anadil Platformu altyapısı dokümanlarıyla beraber teslim edilir.
İş ortağının hedefine göre yol haritası birlikte belirlenir
Yol haritasına göre kaynak ve ekip ihtiyacı belirlenir ve gerekli eğitimler organize edilir.
Eğitimlerle beraber hazır iş uygulamaları tüm modül, rapor, servis ve basılı formları ile beraber paylaşılır.
Eğitimler uzaktan öğrenme sitesi ile desteklenir.
İş ortağı ekibinin Anadil ile kısa zamanda kaliteli, sağlam ve hızlı iş uygulamaları geliştirebilmesi sağlanır.
Hedeflenen dikey sektör uygulamanın gereksinim duyduğu Muhasebe, Finansal Muhasebe, Satınalma, Malzeme Yönetimi, Satış ve Dağıtım, Üretim Yönetimi, Sabit Kıymetler, Personel Yönetimi, Bakım Onarım modülleri hazır olarak kendisine dokümanlarıyla beraber teslim edilir.
İş ortağı hedeflediği dikey sektör uygulamanın özellikli bölümlerini geliştirmeye hemen başlayabilir.
İş ortağı diğer iş ortaklarının kaynaklarını kullanabilir.
İş ortağı diğer projelerde taşeron olarak çalışabilir.
Bir iş ortağının komponent(ler)ini, bir başka iş ortağı başka bir dikey sektör uygulamada kullanabilir.
Bir iş ortağının kendisine ait uygulamayı kanalda bulunan tüm çözüm ortakları satabilir.
İş ortağı diğer ortakların ürünlerini kendi bölgesinde satabilir.
İş ortakları geliştirme, uyarlama, destek, satış ve pazarlama katmanlarında aralarında iş bölümleri yapabilirler.
İş ortaklığı programı, açık kaynak kodlu komponent bazlı, paylaşımcı ve güç birliği sağlayan ve toplumsal verimliliği arttıran bir ekosistem yaratır, ulusal teknolojiye güçlü bir katkı sağlar.
İş ortakları ARGE bilinci ile etkili birliktelikler ile zorlu hedeflere dönük ARGE projeleri ortaya koyma gücü elde ederler.