Enterprise Model

okuyun...
Çözümlerimiz PDF   e-Posta

Farklı iş ve sektörler, farklı çözümlere ihtiyaç duyar. Sektörden sektöre, hatta firma bazında değişen ve kritikleşen iş ihtiyaçlarına katma değeri yüksek, kapsamlı ve özelleştirilebilen çözümler sunmak, tecrübe ve teknolojiyi avantaja dönüştürmek gerekir. Model, farklı sektörlere yönelik kritik iş ihtiyaçlarınız için denenmiş, hazır kurumsal ERP çözümlerinin yanı sıra firmanıza özel yazılım projeleri ve esnek çözümler sunuyor.

Kurumsal kaynak planlamasından (Enterprise Model ERP) müşteri ilişkileri yönetimine (CRM), bilgi yönetiminden (Workflow Engine, Microsoft SharePoint Portal) insan kaynakları yönetimine, finansal uygulamalardan (Hazine Yönetimi) özel yazılım geliştirme projelerine uzanan ihtiyaçlarınız için, entegre ve iş süreçlerinize değer katan çözümler geliştiriyoruz.

Sistem Analizi, Uyarlama, Eğitim-Danışmanlık, Bakım-Destek ve Kurumsal Entegrasyon hizmetleri, çözümlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Model, müşterilerine sunduğu çözüm portföyünü genişletebilmek için, tüm dünyada teknoloji sağlayıcısı olarak kendini kanıtlamış Microsoft’un yetkin iş ortaklarındandır. Microsoft’un en eski iş ortaklarından olan Model, bugün Gold Certified Partner Microsoft teknolojileri konusundaki kanıtlanmış yetkinliği ve aldığı SOA and Business Process, Data Management Solutions, ISV/Software Solutions, Security Solutions ve Business Intelligence Competency sertifikaları ile, Türkiye çapında hizmet verebilecek sınırlı sayıda çözüm ortakları arasında bulunmaktadır.

CRM : Müşteri İlişkileri Yönetimi

Kurumsal Projeler : Sürekli İş Birliği